Контакти
PENTADA

День відкритих дверей Пентада Транс

Новини

19 березня 2024 року наша компанія відчинила свої двері для здобувачів вищої освіти Державного податкового університету на чолі із завідувачем кафедри митної справи та товарознавства Артуром Зубрицьким.

Головною метою цього заходу було ознайомлення студентів із напрямами діяльності нашої компанії, специфікою робочого процесу та особливістю ведення ЗЕД в сучасних умовах. Ми не лише хотіли показати як працює та щоденно удосконалюється наша компанія, а й просто поспілкуватися у неформальній атмосфері, почути думки майбутніх спеціалістів та відповісти на поставлені запитання. Тож сподіваємося, що ця зустріч надала студентам нового досвіду та приємних вражень.

Хочемо нагадати, що 13 лютого 2024 року між ННІ економічної безпеки та митної справи ДПУ та ПТ «Пентада Транс» було підписано угоду про співпрацю. Отже, ми й надалі будемо організовувати такі корисні та потрібні заходи. Адже, нам є що показати і є чим пишатися. Ми працюємо незважаючи ні на що, та завжди відриті для продовження плідної співпраці!