Контакти
PENTADA

“НОВІ” ПРАВИЛА, ОСОБЛИВОСТІ, ПРОЦЕДУРИ. ОФОРМЛЕННЯ ЗАГАЛЬНОЇ ГАРАНТІЇ ДЛЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ТИПУ TS

Фінансова гарантія
пентада - 1
Важко не помітити, що із втратою чинності 7 листопада 2023 року положення Митного кодексу України в частині можливості митного оформлення товарів без їх пред’явлення митному органу, значна кількість підприємств знайшли альтернативний варіант та активно почали отримувати спрощення. Такі спрощення надають можливість оформлювати товари на авторизованих об’єктах підприємств.
Згідно ст. 249 МКУ поміщення товарів на авторизований об’єкт можливе лише із застосуванням загальної гарантії. Компанія ПЕНТАДА ТРАНС, яка є ексклюзивним агентом страхової компанії «САЛАМАНДРА», стала однією із перших компаній, які оформили загальну гарантію, що використовувалася для поміщення товарів на авторизований об’єкт під декларацію типу TS (електронне повідомлення про розвантаження). Даний тип декларації має свої особливості щодо заповнення, тому Компанія ПЕНТАДА ТРАНС у тісній взаємодії із фахівцями Державної митної служби, розробила власну інструкцію, яка покроково відображає алгоритм поміщення товарів на авторизований об’єкт із загальною гарантією.
Високий рівень кваліфікації фахівців ПЕНТАДИ, дозволяє на найвищому рівні надавати нашим клієнтам оперативну інформацію та роз`яснення щодо митних нововведень та складних процедур.