Контакти
PENTADA

ПЕНТАДА взяла участь у головній логістичній виставці України

Новини

Група компаній ПЕНТАДА взяли участь у виставці, присвяченій Всеукраїнському дню Логіста, яка відбулася 30-31 травня у Києві. Цей захід об’єднав понад 1000 учасників з різних галузей, серед яких були представники міжнародних та регіональних логістичних компаній, 3PL оператори, компанії сектору “експрес-доставки”, транспортно-експедиторські компанії, складські оператори, митні брокери та постачальники IT-рішень та обладнання для логістики.

Учасники виставки мали змогу ознайомитися з 60 виставковими стендами різних компаній, які презентували свої послуги та продукти для забезпечення всіх етапів ланцюга постачання. ПЕНТАДА надає послуги з митного оформлення, фінансових гарантій, складських операцій, консультацій та має партнерів у сфері логістики, що дає змогу реалізувати комплексний підхід до вирішення будь-яких логістичних завдань. Саме цей фактор став поштовхом для знайомства з різними компаніями та подальшої співпраці.

Центральною подією виставки була конференція, яка стала платформою для обміну досвідом між представниками бізнесу та експертами. Учасники конференції поділилися своїми досягненнями та ідеями щодо подальшого підвищення ефективності бізнесу. Компанії, які взяли участь у виставці, змогли не лише дізнатися про нові рішення, але й знайти партнерів для співпраці, що дозволить їм оперативно впровадити інновації у своїй діяльності.

Наша компанія пишається тим, що стала частиною такого важливого заходу. Ми продовжуємо працювати над удосконаленням наших послуг, аби допомагати бізнесу в Україні бути більш ефективним та конкурентоспроможним на міжнародному ринку.