Контакти
PENTADA

Стратегічна співпраця між ПТ ‘Пентада Транс’ та ННІ економічної безпеки та митної справи ДПУ

Митне оформлення

13 лютого 2024 року представники ПТ “Пентада Транс” відвідали ННІ економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету (м. Ірпінь).

Під час зустрічі з директором ННІ економічної безпеки та митної справи Валерією Прокопенко й завідувачем кафедри митної справи та товарознавства Артуром Зубрицьким, співробітники ПТ «Пентада Транс» обговорили актуальні тенденції та виклики митної справи в умовах повномасштабної війни, а також цінність висококваліфікованих фахівців, які володіють не лише глибокими теоретичними знаннями, але й практичними навичками роботи в умовах постійних змін. Крім того, окреслили перспективні напрями підготовки майбутніх фахівців на основі потреб ринку праці.

Важливо зазначити, що ПТ “Пентада Транс” цінує рівень підготовки випускників кафедри митної справи та товарознавства ДПУ, оскільки багато наших співробітників є випускниками цього навчального закладу.

За результатами зустрічі між ННІ економічної безпеки та митної справи ДПУ та ПТ «Пентада Транс» було підписано угоду про співпрацю, спрямовану на вдосконалення підготовки здобувачів освіти з урахуванням рекомендацій експертів приватного сектору економіки, а також створення додаткових можливостей для стажування та працевлаштування випускників кафедри митної справи та товарознавства.

Співпраця з Державним податковим університетом має велике значення для нашої компанії, оскільки це один з небагатьох навчальних закладів, який якісно готує спеціалістів у сфері митної справи.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю, взаємоповагу та підтримку.