Контакти
PENTADA

Загальна гарантія: нові можливості для вашого бізнесу в системі NCTS

Консалтинг
митний-склад

З початком застосування Україною міжнародної системи NCTS відкрилися нові можливості для бізнесу. Найголовнішими з них є отримання та використання транзитних спрощень відповідно до Конвенції про процедуру спільного транзиту. Пропонуємо розглянути одне з найпопулярніших транзитних спрощень «Використання загальної гарантії».

Основні переваги:

  • Одна гарантія – декілька транзитних операцій;
  • Скорочення часових витрат;
  • Зменшення грошових витрат;
  • Застосовується до всіх видів товарів.

Існують наступні види загальної гарантії:

  1. Загальна гарантія;
  2. Загальна гарантія із зменшенням на 50 відсотків;
  3. Загальна гарантія із зменшенням на 30 відсотків;
  4. Звільнення від гарантій.

Отже, загальна гарантія дозволяє зменшити кошти, які необхідно буде резервувати на рахунку митних органів на гарантування, і навіть отримати звільнення від гарантії.

Головними критеріями надання авторизації на застосування транзитних спрощень є:

  • Дотримання вимог митного та податкового законодавства України, а також відсутність фактів притягнення до кримінальної відповідальності;
  • Щонайменше 50 оформлених Т1 за останні 12 місяців / або Забезпечення практичних стандартів компетенції або професійної кваліфікації відповідальної посадової особи підприємства.

Слід зазначити, що отримання спрощення «Використання загальної гарантії» доступне не лише для брокерів та перевізників, а й для суб’єктів процедури. Отримавши дане спрощення підприємству відкриваються нові можливості у наданні своїх послуг.

На сьогодні попит та інтерес для отримання даного спрощення стрімко зростає, оскільки усі товари, які поміщуються в режим спільного транзиту, підлягають гарантуванню!

Водночас нагадуємо, що фахівці нашої організації надають широкий спектр консультацій у підготовці та процесі отримання певного виду спрощення. Для більш детального ознайомлення зв’яжіться з нами вже сьогодні!